Úvod > Ohlášky > Ohlášky 25.dubna -22. května

Ohlášky 25.dubna -22. května

25.4.2021
22.5.2021
  • Neděle 25. 4. je 4. nedělí velikonoční, den modliteb za povolání k duchovnímu stavu. (Poselství papeže k tomuto dni najdete na webu farnosti). Od 12:30 budou ve farním kostele slavit liturgii řeckokatolíci.
  • V pátek 30. 4. budeme slavit večerní mši svatou z památky sv. Josefa dělníka.
  • Neděle 2. 5. je 5. nedělí velikonoční.
  • Pátek 7. 5. je prvním pátkem v květnu. Od 16:00 bude ve FK příležitost ke svátostí smíření, od 16:30 májová pobožnost a od 17:00 mše svatá s modlitbami za nemocné a se svátostí pomazání nemocných.
  • Neděle 9. 5. je 6. nedělí velikonoční a zároveň Den matek a Den modliteb za pronásledované křesťany. Sbírka při mších svatých bude ve prospěch pronásledovaných křesťanů. Od 12:30 budou ve farním kostele slavit liturgii řeckokatolíci.
  • Slavnost Nanebevstoupení Páně prožijeme ve čtvrtek 13. 5. při mši svaté od 18:00 v Sokolově. Mše svatá ve Svatavě nebude.
  • V pátek 14. 5. bude od 16:30 májová pobožnost a také zahájíme novénu k Duchu svatému.
  • Neděle 16. 5. je 7. nedělí velikonoční – Den modliteb za sdělovací prostředky. V naší farnosti proběhne sbírka na televizi NOE a Radio Proglas. (Poselství papeže k tomuto dni najdete na farním webu) Od 15:00 bude mše svatá v kostele v Královském Poříčí.
  • Pátek 21. 5. prožijeme jako Farní den pokání postu a modlitby, ve kterém budeme v utrpení zla a hříchu našeho světa hledat útočiště v Bohu. (od 16:30 bude pravidelná májová pobožnost.
  • V sobotu 22. 5. se bude na faře konat od 8:30 brigáda k uskladnění palivového dřeva.
  • V sobotu 22. 5. se sejdeme ke slavení svatodušní vigilie ve farním kostele v 18:00. Součástí vigilie budou modlitby chval, naslouchání Božímu slovu a mše svatá.
  • Neděle 23. 5. je Slavností seslání Ducha svatého - vyvrcholení velikonoční doby. Při bohoslužbách proběhne sbírka na plzeňskou diecézi. Od 12:30 budou ve farním kostele slavit liturgii řeckokatolíci.
  • V pátek 28. 5. proběhne kromě májové pobožnosti v sokolovském kostele také noc kostelů (více v příští NS).
  • Neděle 30. 5. je Slavností Nejsvětější Trojice.

Kytarový koncert Duo Mareli
Ekumenická bohoslužba
Bratr v Kristu není šmejd, ale může se tak chovat