Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bratr v Kristu není šmejd, ale může se tak chovat

Bratr v Kristu není šmejd, ale může se tak chovatDatum konání:
28.1.2023

Bratr v Kristu není šmejd, ale může se tak chovat.IMG4180.jpeg

„O šmejdech, kteří vozí seniory po republice, aby jim pak vedle řízku s kaší prodali předražené hrnce, které nepotřebují, často pod emočním nátlakem a v lepším případě skrze citové vydírání, jsme se už naučili říkat, že to jsou šmejdi. Protože využívají nepřipravenost protistrany, nedostatek informací, manipulační techniky, netransparentnost jednání a nefér obchodní praktiky.“ (Ján Simkanič, N deník).

Pokud odsuzujeme chování lidí, kteří pro svou sexuální deviaci zneužívají děti a mladistvé, jistě se chováme dobře, zlo je třeba odsoudit, neodsuzuji tím bratra či sestru v Kristu, ale jeho chování, které působí destrukci, otroctví a často doživotní poškození oběti.

Pokud odsoudíme chování Andreje Babiše, odsuzujeme tím zlo, kterým ničí sebe o okolí, ale neodsuzujeme tím přece bratra v Kristu. A to, že se Andrej Babiš chová jako šmejd a násilník je třeba veřejně říkat. V mnohých lidech, kteří prožívají v této těžké době strach, tento strach prohlubuje, znásilňuje v nich tak ještě více jejich svobodu, a takto zotročeným lidem nutí svou manipulativní a prolhanou politiku.

Jako křesťan vím, že zotročení lidské svobody (třeba skrze strach) je tím nejhorším zlem, které je vůči člověku pácháno. Jako duchovní, nesoucí spoluzodpovědnost za svobodu mých bratří a sester, nemohu zavírat oči nad zlem, které je na jejich svobodě Andrejem Babišem pácháno.

Prosím vás, bratři a sestry, běžte k volbám, zvolte Petra Pavla a zabraňte tak, aby šmejdovské chování ničilo naši zemi z těch nejvyšších pozic.

                                                                                                                  Petr Bauchner


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Farní ples
11
Poselství papeže ke dni nemocných
12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5